PosFix Destek Merkezi

PosFix kullanırken her adımda sizlere yardımcı olabilmemiz için Destek Merkezi'ne göz atabilirsiniz.

PosFix’e başvuru yapmak için lütfen tıklayınız.

Anasayfamızda yer alan “Hemen Başvurun” linki üzerinden şirket bilgi ve belgelerinizi ekleyerek hızlıca başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvuru için gerekli belgeler:

  • Vergi Levhası
  • İmza Sirküsü
  • Kimlik Fotokopisi
  • Banka Hesap (IBAN) Bilgileri

PosFix ile Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage, Bankkart ve Sağlam Kart'a ait kredi ve banka kartları ile tek bir entegrasyonla 12 taksite kadar taksitli ödeme alıp, 1 saatten kısa sürede sanal POS sahibi olabilirsiniz.PosFix ile Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage, Bankkart ve Sağlam Kart'a ait kredi ve banka kartları ile tek bir entegrasyonla 12 taksite kadar taksitli ödeme alıp, 1 saatten kısa sürede sanal POS sahibi olabilirsiniz.

Komisyon oranlarımızı öğrenmek için Destek ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

PosFix ödeme işlemini POS bankalarına iletmekte ve ekstrede POS bankasına göre farklı gözükmektedir. Ancak işlemlerinizin büyük çoğunluğunu “POSFIX /görünmesini istediğiniz ekstre adı” şeklinde güncelleyebiliriz. Böylece ekstrede müşterileriniz ne görecek siz karar verebilirsiniz.

Talep edilen evrakların eksiksiz bir şekilde başvuru linki üzerinden yüklenmesi durumunda ilgili ekiplerimizin incelemesi sonucunda PosFix Sanal POS’u 1 saat içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aynı şirket veya farklı şirketlere bağlı websiteleriniz için dilediğiniz kadar PosFix başvurusu yapabilir sanal POS sahibi olabilirsiniz, üstelik raporlamaları da tek bir panelden gerçekleştirebilirsiniz.

Evet. Müşterileriniz yurtdışı kartları ile ödeme yapabilmektedirler. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Evet. PosFix, satış komisyonları karşılığında mağazalara fatura kese.

Geliştirici sayfamız developer.posfix.com.tr üzerinden gerekli olacak tüm dokümanlara ulaşabilir, kolayca entegrasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamada doğabilecek her türlü sorunuz için [email protected] e-posta adresinden veya 0850 455 06 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.